The Division 2 dostanie jeszcze jedną sesję testową

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
The Division 2
The Division 2

Właśnie zakończyły się zamknięte testy The Division 2, ale wygląda na to, że Massive Entertainment szykuje jeszcze otwartą sesję testową, w którą zagra znacznie większa ilość graczy.

W tej chwili nie podano daty rozpoczęcia i zakończenia otwartej bety, ale sugerując się testami pierwszej odsłony, można przypuszczać, że zadebiutują one pod koniec tego miesiąca lub na początku marca.

Zawartość otwartej bety powinna być taka sama jak w zamkniętej.  Będziemy mogli przemierzać świat gry, rozwinąć postać do 7 poziomu, zagrać w 2 misje fabularne, 5 pobocznych, ale to nie wszystko.

Druga odsłona The Division 2 dodaje wiele nowych aktywności takich jak przejmowanie punktów kontrolnych, rozwijanie dodatkowych miejsc, pomoc cywilom przed egzekucją lub zatrzymywanie propagandy złowrogich frakcji.

Nie można również zapomnieć o dość trudnym zadaniu w end game, który pozwoli nam wybrać jedną z trzech dostępnych specjalizacji i walkę z najsilniejszą z frakcji – Black Tusks. Nie zapomniano również o Strefie Mroku, która jest zdecydowanie trudniejsza od tej z pierwowzoru, ale również mniejsza, bo podzielono ją na 3 części.

The Division 2 zadebiutuje już 15 marca bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: https://www.psu.com/news/the-division-2-open-beta-confirmed/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów