The Division 2 – 5 przedział świata pojawi się 5 kwietnia

The Division 2
The Division 2

The Division 2 nie miało pełnej zawartości po swojej premierze. Zabrakło piątego przedziału świata, a gracze myśleli, że Ubisoft doda go w zeszły piątek.

Niestety Massive nie wydało wtedy Title Update 2, ale aktualizacja pojawi się już 5 kwietnia. W tej chwili wiemy, że jej nazwa to Inwazja – Bitwa o D.C. Nie znamy pełnej zawartości, ale prawdopodobnie ujrzymy Twierdzę rządowych najemników znanych jako Czarne Kły.

Poza tym powinny się pojawić tygodniowe inwazje na twierdze złowrogich frakcji i zestawy wyposażenia (3 na start). W tej chwili można się udać w lokację, gdzie będzie dostępna twierdza Tidal Basin. Problem w tym, że to nieukończona lokacja, ale można do niej wejść zebrać sprzęt ze skrzynek i wyjść.

Nadchodząca aktualizacja rozpocznie dodawanie darmowej zawartości w ramach pierwszego roku wsparcia produkcji Massive Entertainment. Po niej pojawi się pierwszy epizod ukazujący przedmieścia Waszyngtonu, potem odwiedzimy Pentagon i przy okazji poznamy nowe specjalizacje.

W tej chwili nie wiemy również ile będzie zajmowała aktualizacja, więc trzeba poczekać na więcej wieści ze streamu State of The Game.

The Division 2 zadebiutowało 15 marca bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.


Źródło: https://twitter.com/ubisoftnordic/status/1110919406203211776