The Crew 2 z darmowym graniem przez weekend i mocno obniżoną ceną

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
The Crew 2
The Crew 2

The Crew 2 jest już z nami od niemal roku i właśnie przeżywa swój renesans. Obecnie można zagrać w wyścigi Ubisoftu za darmo na każdej z dostępnych platform, ale to nie wszystko.

Wspomnianą produkcję można kupić do 75% taniej w porównaniu z ceną wyjściową i tak za standardową edycję na Xboksa One zapłacimy 84 zł, w przypadku PlayStation 4 cena wynosi 75 zł, a za edycję PC zapłacimy nieco ponad 60 zł.

Obniżenie ceny The Crew 2 nie dotyczy jedynie standardowej edycji, ponieważ obniżka obejmuje również edycję Deluxe i Złotą.

Warto dodać, że podczas darmowego grania będziemy mogli zdobywać trofea (PS4) i osiągnięcia (Xbox One). Ukończenie zajmuje od 35 do 40 godzin, co oznacza, że zdobycie platyny/calaka zajmie wam sporo czasu. Weekend to zdecydowanie mało czasu na pełne ukończenie gry, ale zawsze można ją kupić, jeśli przypadnie wam do gustu.

Źródło: https://www.trueachievements.com/n37395/try-the-crew-2-and-gears-of-war-4-with-xbox-live-gold-this-weekend

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów