Tetris Effect – wszystkie tryby dostępne w grze zaprezentowane na nowym materiale

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Tetris Effect

Na oficjalnym kanale portalu Game Informer pojawił się nowy materiał z rozgrywki Tetris Effect od studia Resonair, Monstars oraz Tetsuyi Mizuguchiego, twórcy m.in. popularnego Reza. Na ponad 50-minutowym gameplayu będziecie mogli się przyjrzeć wszystkim różnorodnym trybom rozgrywki dostępnym w grze.

Tetris Effect zarówno w wersji cyfrowej, jak i w pudełku zadebiutuje na PlayStation 4 w przyszłym tygodniu, 9 listopada, w cenie $39,99. Tytuł dodatkowo już w ten czwartek otrzyma w PlayStation Store tymczasowe demo, grywalne do 5 listopada.

Tetris Effect zaoferuje nam aż 30 wyjątkowych etapów, wsparcie dla PlayStation VR, kilka trybów rozgrywki, wśród których znajdziemy m.in. Marathon, Sprint oraz Ultra, a także system postępu oparty na levelowaniu. W grze pojawi się również zupełnie nowa mechanika rozgrywki nazwana ‚Zone’. Umożliwi nam ona zatrzymywanie czasu i szybkie wymknięcie z krytycznych sytuacji.

Tetris Effect – Materiał od Game Informera:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów