Tetris Effect debiutuje dzisiaj na PlayStation 4 i PlayStation VR

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Tetris Effect

Tetris Effect debiutuje dzisiaj w edycji na konsolę PlayStation 4 z opcjonalnym wsparciem dla gogli PlayStation VR. Najnowsze gra Resonair to współczesna wersja kultowego dzieła autorstwa Aleksieja Pażytnowa.

Tetris Effect to wciągająca produkcja stanowiąca połączenie gry logicznej i zręcznościowej. Autorzy Rez Infinite, dzięki całkowicie nowej mechanice „Strefy”, znacznie urozmaicili rozgrywkę i tchnęli w popularnego Tetrisa nowego ducha. Do rozgrywki dodano bowiem możliwość zatrzymania czasu albo zdobycia dodatkowego podświetlenia linii, w celu otrzymania wyjątkowych nagród. Kolejną innowacją jest ponad 30 różnych scen, z pośród których każda ma własną muzykę, efekty dźwiękowe, styl graficzny i tło, ewoluujące podczas gry.

Gra jest w pełni grywalna w wersji klasycznej (do 4K i 60 klatek na sekundę na systemie PlayStation Pro) oraz na goglach PlayStation VR.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów