Tetris Effect – demo gry wraca na weekend

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Tetris Effect to wyjątkowo dobrze oceniana produkcja wydana w zeszłym roku. Chociaż samego Tetrisa nie trzeba nikomu przedstawiać, to Effect jest częścią muzyczną, dodatkowo z możliwością grania w VR.

Wielu graczy jednak nie wierzy, że „zwykłe układanie klocków” może przynosić tyle zabawy i satysfakcji. Z tej okazji studia Monstars Inc., Resonair i Enhance postanowiły znów udostępnić graczom wersję próbną, lecz tylko na czas limitowany. Wersja demonstracyjna Tetris Effect będzie dostępna tylko w weekend, a dokładnie od 8 lutego do rana 11 lutego.

W demie będziemy mieli okazję zagrać w trzy misje z kampanii, nazwanej tutaj Journey Mode. Poza tym dostępny będzie tryb Marathon oraz Mystery Mode z sekcji Effect Modes. W pełnej wersji gry dostępnych jest 27 misji w kampanii oraz ponad 10 w sekcji Effect Modes. Gracze posiadający PlayStation 4 Pro będą mogli grać w pełnym 4K HDR, a posiadacze PSVR będą mogli dosłownie zagłębić się w świecie Tetrisa.

Graliście już w Tetris Effect? Jeśli tak, podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach. Jeśli jednak nie graliście jeszcze w jedną z najlepiej ocenianych gier zeszłego roku, w ten weekend będziecie mieli idealną okazję, aby się do tej produkcji przekonać. Naszą recenzję Tetris Effect znajdziecie pod tym linkiem.

Tetris Effect – zwiastun produkcji

Źródło: https://www.dualshockers.com/tetris-effect-demo-returns-ps4/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów