Tetris Effect otrzyma tymczasowe demo

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Tetris Effect

Studio Enhance Games podczas ostatniego odcinka The Game Informer Show poinformowało, że ich najnowsza produkcja, Tetris Effect już 1 listopada otrzyma tymczasowe demo. Wersja demonstracyjna będzie grywalna przez kilka dni, do 5 listopada, zarówno w tradycyjnym trybie, jak i na goglach VR. Tetris Effect zadebiutuje na PlayStation 4 już 9 listopada.

Tytuł zostanie wydany zarówno cyfrowo, jak i w pudełku w cenie $39,99. Jeśli skusicie się na zamówienie przedpremierowe, w bonusie otrzymacie kilka tematycznych awatarów, próbkę ścieżki dźwiękowej składającą się z 7 utworów oraz dynamiczny motyw.

Tetris Effect zaoferuje nam aż 30 wyjątkowych etapów, wsparcie dla PlayStation VR, kilka trybów rozgrywki, wśród których znajdziemy m.in. Marathon, Sprint oraz Ultra, a także system postępu oparty na levelowaniu. W grze pojawi się również zupełnie nowa mechanika rozgrywki nazwana ‚Zone’. Umożliwi nam ona zatrzymywanie czasu i szybkie wymknięcie z krytycznych sytuacji. Zwiastun produkcji zobaczycie poniżej.

Tetris Effect – Zwiastun:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów