Tetris Effect od Tetsuyi Mizuguchiego zadebiutuje również w pudełku

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Tetris Effect

Jak poinformowało studio Enhance Games, Tetris Effect od twórcy REZ-a, Tetsuyi Mizuguchiego, otrzyma również pudełkowe wydanie. Dzięki wydawcy, którym jest samo Sony Interactive Entertainment, tytuł w fizycznej wersji zadebiutuje na wszystkich najważniejszych rynkach, w tym europejskim.

Tetris Effect na PlayStation 4 będzie dostępny do kupienia już od 9 listopada tego roku w cenie 40$. Aktualnie dzięki przedpremierowej zniżce tytuł możecie zakupić 10% taniej, za $35,99. Jeśli skusicie się na zamówienie przedpremierowe, w bonusie otrzymacie kilka tematycznych awatarów, próbkę ścieżki dźwiękowej składającą się z 7 utworów oraz dynamiczny motyw.

Tetris Effect zaoferuje nam aż 30 wyjątkowych etapów, wsparcie dla PlayStation VR, kilka trybów rozgrywki, wśród których znajdziemy m.in. Marathon, Sprint oraz Ultra, a także system postępu oparty na levelowaniu. W grze pojawi się również zupełnie nowa mechanika rozgrywki nazwana ‚Zone’. Umożliwi nam ona zatrzymywanie czasu i szybkie wymknięcie z krytycznych sytuacji. Zwiastun produkcji zobaczycie poniżej.

Tetris Effect – Preorderowe bonusy:

Tetris Effect – Zwiastun:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów