Team Sonic Racing – trasa Hidden Volcano na pierwszych zrzutach

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Team Sonic Racing 1

Sega udostępniła kilka nowych zrzutów z debiutującego w tym roku Team Sonic Racing. Możemy na nich zobaczyć trasę zatytułowaną Hidden Volcano oraz głównych bohaterów cyklu: Sonica, Knucklesa oraz Tailsa. Po znaczącym opóźnieniu premiery Team Sonic Racing pojawi się na konsoli PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i komputerach osobistych 21 maja tego roku. Najnowsze zrzuty z gry zobaczycie poniżej.

Team Sonic Racing to najnowsze wyścigi z Soniciem w roli głównej przygotowywane przez studio Sumo Digital, twórców poprzednich kartingowych odsłon. Nowością względem poprzednich części jest nacisk na kooperację. Podczas wyścigów gracze jednej drużyny mogą wymieniać się tzw. power-upami i premiami do szybkości. Wszystkie drużyny posiadać będą również specjalne umiejętności, które mogą znacząco przybliżyć nas do wygranej.

Team Sonic Racing – trasa Hidden Volcano:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów