Team Sonic Racing oficjalnie zapowiedziane!

Sonic Racing e1527694726656

Kilka godzin temu poinformowaliśmy Was o pojawieniu się w ofercie sklepów Walmart Team Sonic Racing, zapowiadanego przez Segę w marcu tego roku. Firma po takim wycieku nie zamierzała długo zwlekać z oficjalnym ujawieniem gry i dosłownie przed chwilą udostępniła pierwszy zwiastun produkcji.

Team Sonic Racing zimą zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Za tytuł odpowiedzialne będzie Sumo Digital, twórcy m.in. poprzednich kartingowych odsłon z Soniciem w roli głównej oraz portu Forza Horizon 2 dla Xbox 360. Według pierwszych udostępnionych informacji Team Sonic Racing zostanie oparte na drużynowej rozgrywce, w której najważniejsza będzie kooperacja z innymi graczami.

Team Sonic Racing – Pierwsze informacje:

  • Sieciowy multiplayer i lokalna kooperacja – 12 graczy na wyścig, 4-osobowy splitscreen i wiele różnych trybów multiplayerowych offline lub online.
  • Zespołowe ściganie – ścigaj się jako zespół, wygrywaj jako zespół. Używaj rozmaitych zdolności, by wspierać swoją ekipę i walcz z oponentami z innego zespołu.
  • System personalizacji wyglądu i tuningu – Zmieniaj wygląd i prowadzenie swojego pojazdu.
  • Wispy – 14 ofensywnych i defensywnych power-upów!
  • Tryb Story – Unikalne doświadczenie fabularne, które wprowadza gracza w podstawowe funkcje i przedstawia postacie.
  • Różni zawodnicy i klasy – Aż 15 grywalnych zawodników z uniwersum Sonic i 3 klasy postaci (Speed, Technique i Power).

Team Sonic Racing – Pierwszy zwiastun produkcji:


Źródło: https://www.ppe.pl/news/58548/team-sonic-racing-w-szczegolach-walmart-zdradzil-plany-segi.html