Tak powstało This War of Mine!

Paweł Ziarkiewicz | @Xpawel5 | | Przeczytasz w 1 minutę

Na stronie http://ustatkowanygracz.pl/ pojawił się obszerny artykuł o tym jak powstawała jedna z najbardziej nagradzanych gier ubiegłego roku. This War of Mine podbiło serca nie tylko Polaków, ale także wielu innych graczy na całym świecie swoim klimatem, poziomem trudności i historią, jaką przekazuje. 

This War of Mine rodzimego 11 bit studios jest według nas ponadprzeciętną produkcją. Niezwykle przekonujący obraz wojny zrył nam mózgi do tego stopnia, że postanowiliśmy poznać historię tworzenia gry. Udało nam się porozmawiać z Pawłem Miechowskim, senior writerem warszawskiego developera.

W całym artykule znajdziemy trochę informacji na temat pomysłodawcy produkcji, ile zajęło czasu tworzenie gry, co było największym wyzwaniem dla firmy. Dodatkowo w artykule, który znajdziecie tutaj, zamieszczone zostały unikalne grafiki z etapu tworzenia tytułu. Zapraszamy do lektury!

Gra pojawiła się na polskim rynku 5 grudnia 2014 r. i przedstawia sytuację cywilów podczas konfliktu wojskowego. Gracz natomiast musi poprowadzić bohaterów do przetrwania trudnego okresu podejmując szereg decyzji przybliżających do porażki lub zwycięstwa. Naszą recenzję znajdziecie w tym miejscu.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów