Światowa premiera Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty Infinite Warfare 2 e1474452321878

Dziś ukazała się kolejna odsłona Call of Duty: Infinite Warfare. Jak zwykle są dostępne trzy tryby rozgrywki: kampania, tryb wieloosobowy oraz kooperacyjny tryb Zombie. Zombie w Spacelandzie zabiera graczy w szaloną podróż po kosmicznym lunaparku z lat 80. Po raz pierwszy w historii serii, fabuła zabiera gracza m.in. w przestrzeń Układu Słonecznego.

Dodatkowo dwie najdroższe edycje Call of Duty: Infinite Warfare Legacy oraz Digital Deluxe Edition zawiera w zestawie Call of Duty: Modern Warfare Remastered (recenzja kampanii dla jednego gracza). Jako wyraz uznania dla jednej z najlepiej ocenionych gier w historii, nowa wersja została całkowicie odświeżona i wzbogacona, aby zaspokoić potrzeby graczy nowej generacji.

Infinite Warfare to bez wątpienia najlepsza kampania fabularna jaką mieliśmy od lat i jakościowy skok naprzód w płynnej, pełnej akcji rozgrywce, tak znanej i cenionej przez fanów Call of Duty – powiedział Eric Hirshberg, CEO Activision. – To wojna przyszłości, ale też i klasyczna, bezpardonowa walka. Nie możemy się doczekać momentu, w którym fani zagrają również w tryb wieloosobowy, I komediowo przerysowany tryb zombie. Pozostaje tylko pytanie: w który z dostępnych trybów zagramy najpierw?

Gra ukazała się w pełnej polskiej wersji językowej. Produkcje jest dostępne na systemach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Call of Duty: Infinite Warfare premiera