Dodatek Retribution do Call of Duty: Infinite Warfare zadebiutuje na PlayStation 4 w przyszłym tygodniu

Infinite Warfare Retribution Dlc
Infinite Warfare Retribution Dlc

Activision ujawniło szczegóły dotyczące Retribution, czwartego zestawu DLC do Call of Duty: Infinite Warfare. Dodatek zawierał będzie: cztery nowe mapy do gry wieloosobowej oraz finalną przygodę Zombie zatytułowaną The Beast from Beyond, osadzoną w opuszczonej bazie wojskowej na odległej lodowej planecie. Retribution zadebiutuje 12 września na konsoli na PlayStation 4. Data premiery na pozostałych platformach nie została jeszcze ujawniona.

The Beast from Beyond będzie piątym i zarazem ostatnim rozdziałem  trybu zombie z Call of Duty: Infinite Warfare.  Willarda Wylera, enigmatyczny reżyser i czarny charakter, powróci w wielkim stylu. Wyler, w swoim nowym horrorze, ponownie uwięził czterech głównych bohaterów. Akcja filmu rozgrywa się w opuszczonej bazie wojskowej na odległej lodowej planecie. Gracze w miarę upływu czasu odkrywają coraz to więcej zainfekowanych członków drużyny, a w międzyczasie są zmuszeni walczyć ze stadami nieumarłych.

Oprócz  The Beast from Beyond, dodatek Retribution zawierał będzie cztery nowe mapy do rozgrywki sieciowej:

  • Carnage – Postapokaliptyczny tor wyścigowy na wybrzeżu Kalifornii. Carnage oferuje dogodne punkty do strzału na daleki dystans i zagrożenia środowiskowe – w tym pułapki ogniowe, które gracze mogą odpalić na żądanie, by usmażyć wrogów.
  • Heartland – W Heartland drużyny zawalczą łeb w łeb w symulacji małego amerykańskiego miasteczka, która jest nowym spojrzeniem na klasyczną mapę Warhawk znaną z Call of Duty: Ghosts. Gracze mogą wskoczyć na przekąskę do lokalnej lodziarni, a następnie zdjąć przeciwników z ulicy za pomocą Generatora Czarnej Dziury.
  • Altitude – Osadzona w luksusowym, podniebnym centrum handlowym ulokowanym na obrzeżach wszechświata. Altitude rzuca graczy w chaotyczny środek, gdzie sprawne flankowanie jest kluczem do sukcesu. Dodatkowo, mapę otaczają efektowne, unoszące się w powietrzu wodospady.
  • Depot 22 – Depot 22 to speluna na skraju cywilizacji – trójliniowa mapa idealna do starć na średni dystans. Gracze mogą walczyć w zwarciu w kantynie lub dorwać wrogów na ścianie wagonów pędzącego pociągu.