Dodatek Continuum do Call of Duty: Infinite Warfare jest już dostępny na PlayStation 4

Continuum dla Call of Duty Infinite Warfare e1492550283771

Ekipa z Infinity Ward udostępniła drugie rozszerzenie do Call of Duty: Infinite Warfare. W skład DLC zatytułowanego Continuum, wejdą cztery mapy sieciowe oraz kolejna odsłona kooperacyjnego trybu Zombie.

Akcja trybu Shaolin Shuffle rozgrywa się w Nowym Jorku w latach 70 ubiegłego wieku. Do obsady dołącza piękna i niebezpieczna Pam Grier, legenda czarnego kina. Podczas rozgrywki gracz ponownie stawia czoła hordzie nieumarłych panoszących się po Nowym Jorku ery disco. Shaolin Shuffle wprowadza do gry wiele świeżości w tym unikalne style walki, każdy z własnym zestawem ciosów i trików zaczerpniętych z klasyki filmów Kung-Fu.

Poza nowym scenariuszem do tryby Zomie, Continuum wprowadza następujące mapy multiplayer:

  • Turista – ekskluzywny ośrodek spa, położony malowniczo w samym środku gigantycznego szkieletu przedpotopowego stwora. Poza gniazdami snajperskimi rozrzuconymi na przestrzeni położonego centralnie majestatycznego wodospadu, Turista zawiera również ciasne wnętrza, które spodobają się miłośnikom walki w zwarciu. Trójliniowy układ mapy pozwoli na grę w wielu różnych stylach.
  • Scrap – mapa umiejscowiona na porzuconym księżycowym złomowisku to kombinacja taktycznych ścieżek i długich dystansów strzeleckich, która usatysfakcjonuje tak zwolenników walki na dystans jak i bliskich spotkań z przeciwnikiem.
  • Archive – mapa, gdzie nagłe i niespodziewane potyczki narzucają szybkie tempo akcji w post-futurystycznej galerii sztuki, gdzie raz staje się z wrogiem oko w oko, a za chwilę mierzy się do niego z wielkiej odległości na otwartej przestrzeni dziedzińca. Szeroka, trójliniowa plansza.
  • Excess – gracze Modern Warfare 2 bezbłędnie rozpoznają rozkład jednej ze swoich ulubionej map – Rust – w tej odsłonie umieszczonej na dachu wieżowca w tętniącej życiem metropolii, z akcją skoncentrowaną wokół niedużego apartamentu, zachowującą intensywność oryginału.

Dostęp do dodatków najłatwiej zdobyć kupując Season Pass. Przepustka sezonowa gwarantuje również zaopatrzenie się  w atrakcyjniej we wszystkie cztery zestawy map do  Call of Duty: Infinite Warfare, jakie zostaną wypuszczone na rynek w 2017. Jej posiadacze otrzymają także 10 rzadkich zrzutów zapasów przy zakupie, a także 1000 jednostek Złomu do tworzenia nowych prototypowych broni.