Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Świat w Cyberpunk 2077 mniejszy od mapy Wiedźmina 3? Deweloperzy wyjaśniają

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

W przypadku gier z otwartym światem, wszystkich interesuje rozmiar mapy. Okazuje się, że Cyberpunk 2077 będzie posiadać mniejszy obszar do zwiedzenia, aniżeli ostatnia odsłona przygód Geralta z Rivii.

Z pytaniem o rozmiar mapy w najnowszej produkcji CD Projekt Red postanowił zmierzyć się producent gry, czyli Richard Borzymowski. W wywiadzie dla redakcji GamesRadar+ przedstawiciel polskiej firmy poinformował, że miasto, które przyjdzie nam zwiedzić w ich najnowszym tytule, będzie mniejsze od terenów, które przemierzyliśmy w butach Białego Wilka.

6

„Biorąc pod uwagę powierzchnię liczoną w kilometrach kwadratowych, niewykluczone, że Cyberpunk będzie nieco mniejszy, aniżeli Wiedźmin 3”- poinformował Borzymowski

Jednocześnie deweloper uspokoił wszelkie obawy, zapewniając, że Night City będzie miało do zaoferowania o wiele więcej atrakcji i aktywności od trzeciej części serii Wiedźmin.

„Akcja w Cyberpunku rozgrywa się w Night City. Samo miasto jest swego rodzaju bohaterem. Jest pełne życia i nie brakuje w niej zawartości. Tylko tak mogliśmy stworzyć autentyczną metropolie”- wyjaśnił producent.


Warto wspomnieć, że na zakończonych targach Gamescom, studio CD Projekt Red zaprezentowała nowe zrzuty ekranu ze swojej zbliżającej się produkcji.

Ponadto już 30 sierpnia polski deweloper opublikuje kolejny materiał wideo, zawierający fragmenty rozgrywki.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 16 kwietnia 2020 roku.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement