Cyberpunk 2077 – zobaczcie nowe zrzuty ekranu prosto z Gamescom

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

CD Projekt Red podczas obecnie trwających targów Gamesom w Kolonii w Niemczech pokazało garść nowych zrzutów ekranu z nadchodzącej wielkimi krokami polskiej produkcji.

Rodzime studio będzie również gospodarzem pierwszego oficjalnego cosplayowego konkursu Cyberpunk 2077. Wydarzenie odbędzie się 23 sierpnia, a nagrodą za pierwsze miejsce będzie 2000 dolarów, przedmioty z motywem z gry oraz miejsce w finale Cosplay Contest, gdzie pula nagród wynosi aż 30 000 dolarów.

Cyberpunk 2077 pojawi się na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One 16 kwietnia 2020 roku. Wspomniane screeny możecie zobaczyć w galerii poniżej. Cóż, wszystko wskazuje na to, że kolejna gra studia CD Projekt Red okaże się co najmniej tak samo dobra, jak Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów