Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Subskrypcja PlayStation Plus z darmowym Far Cry 4

W PlayStation Store wystartowała kolejna ciekawa promocja na subskrypcję PlayStation Plus. Wykupując dwunastomiesięczny abonament, za darmo otrzymacie edycję standardową gry Far Cry 4 w wersji cyfrowej. Z okazji można skorzystać tutaj.

Oferta ważna jest od 29 stycznia od godziny 11:00 do 12 lutego do godziny 11:00 czasu środkowoeuropejskiego, i dotyczy tylko kont PSN, które nie aktywowały członkostwa PS Plus do momentu aktywacji oferty. Oznacza to, że jeśli obecnie macie aktywną usługę nie otrzymacie gratisowej gry.

Far Cry 4 to kolejna odsłona znanej sanboxowej serii gier od Ubisoftu. Tym razem historia toczy się w w fikcyjnej krainie Kyrat w Himalajach. W tym małym kraju toczy się wojna domowa między oddziałami wojskowego watażki Pagana Mina, a rebeliantami. Postać którą kierujemy (Ajay Ghale) zostaje wplątany w ten konflikt w czasie próby spełnienia prośby umierającej matki (chciała by jej prochy zostały rozsypane w Kyrat).

Zaraz, zaraz, ale Far Cry 4 miał być w lutowej rozpisce PlayStation Plus?

O plotce na ten temat informowaliśmy was kilka dni temu. Raczej na pewno w lutym nie zobaczymy rozpiski zawierającej Dark Souls 2 oraz Far Cry 4, co potwierdza dzisiejsza promocja na PS+.

Dodatkowo na Reddicie wpis udostępnił autor grafiki, która prezentowała niby prawdziwą lutową rozpiskę PS+. Przygotował ją dla „żartu” i umieścił na swoim profilu FB. Ktoś ją podłapał, podał dalej i tak powstał news, o którym pisały wszystkie redakcje o grach.

Plotka Na Temat Playstation Plus Luty 2018 Nie Jest Prawdą

Plotka na temat Playstation Plus luty 2018 nie jest prawdą

1 komentarz

1 komentarz

  1. Anonim

    30 stycznia 2018 at 16:57

    wolałem gdy ps plus kosztował normalną sumę – 160 zł, a teraz drogo i gra „gratis”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement