Subskrypcja PlayStation Plus z darmowym Far Cry 4

playstation plus 1 e1487280555175

W PlayStation Store wystartowała kolejna ciekawa promocja na subskrypcję PlayStation Plus. Wykupując dwunastomiesięczny abonament, za darmo otrzymacie edycję standardową gry Far Cry 4 w wersji cyfrowej. Z okazji można skorzystać tutaj.

Oferta ważna jest od 29 stycznia od godziny 11:00 do 12 lutego do godziny 11:00 czasu środkowoeuropejskiego, i dotyczy tylko kont PSN, które nie aktywowały członkostwa PS Plus do momentu aktywacji oferty. Oznacza to, że jeśli obecnie macie aktywną usługę nie otrzymacie gratisowej gry.

Far Cry 4 to kolejna odsłona znanej sanboxowej serii gier od Ubisoftu. Tym razem historia toczy się w w fikcyjnej krainie Kyrat w Himalajach. W tym małym kraju toczy się wojna domowa między oddziałami wojskowego watażki Pagana Mina, a rebeliantami. Postać którą kierujemy (Ajay Ghale) zostaje wplątany w ten konflikt w czasie próby spełnienia prośby umierającej matki (chciała by jej prochy zostały rozsypane w Kyrat).

Zaraz, zaraz, ale Far Cry 4 miał być w lutowej rozpisce PlayStation Plus?

O plotce na ten temat informowaliśmy was kilka dni temu. Raczej na pewno w lutym nie zobaczymy rozpiski zawierającej Dark Souls 2 oraz Far Cry 4, co potwierdza dzisiejsza promocja na PS+.

Dodatkowo na Reddicie wpis udostępnił autor grafiki, która prezentowała niby prawdziwą lutową rozpiskę PS+. Przygotował ją dla „żartu” i umieścił na swoim profilu FB. Ktoś ją podłapał, podał dalej i tak powstał news, o którym pisały wszystkie redakcje o grach.

Plotka Na Temat Playstation Plus Luty 2018 Nie Jest Prawdą
Plotka na temat Playstation Plus luty 2018 nie jest prawdą