PLOTKA: Poznaliśmy gry PlayStation Plus luty 2018

Playstation Plus Luty
Playstation Plus Luty

ZNAMY PRAWDZIWĄ ROZPISKĘ PS PLUS – zobacz ją tutaj

Choć Sony nie podało jeszcze oficjalnej lutowej rozpiski gier dostępnych dla abonentów usługi PlayStation Plus w sieci pojawiła się plotka na temat jej zawartości. W serwisie Reddit opublikowano grafikę mającą prezentować lutowe gry PS+. Według niej zbliżający się miesiąc byłby świetny dla posiadaczy PlayStation 4. Dlaczego? W skład oferty mają wejść dwie duże gry AAA – Dark Souls 2 oraz Far Cry 4.

Czy jest to prawda? Ciężko na chwilę obecną powiedzieć, ale oferta wygląda zbyt pięknie by mogła być prawdziwa. W zeszłym miesiącu przecieki się sprawdziły, ale wielokrotnie zdarzały się także nieprawdziwe informacje generowane przez użytkowników Internetu. Pozostaje czekać na oficjalny komunikat Sony.

Bylibyście zadowoleni z takiej rozpiski PlayStation Plus luty 2018?

PS Plus luty 2018 (plotka)

  • Dark Souls 2 (PlayStation 4)
  • Far Cry 4 (PlayStation 4)
  • To jesteś Ty! (PlayStation 4)

PlayStation Plus umożliwia graczom przede wszystkim zabawę w wieloosobowym trybie sieciowym na PlayStation 4, ale to nie wszystko. Subskrybenci każdego miesiąca otrzymują co najmniej dwie gry na PS4 i po dwa tytuły na konsole PlayStation 3 i PlayStation Vita oraz dysk internetowy 10 GB na zapisane dane gier. Nie można też zapomnieć o specjalnych zniżkach dla członków Plusa.

W styczniu dzięki usłudze PS+ za darmo można pograć na PlayStation 4 m.in. w:

PLOTKA NIESTETY NIE JEST PRAWDĄ – WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT.

Plotka Na Temat Playstation Plus Luty 2018 Nie Jest Prawdą
Plotka na temat Playstation Plus luty 2018 nie jest prawdą