Studio Interior Night podjęło współpracę z SEGA Europe. Jej owocem będzie nowe IP

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Studio Interior Night
Studio Interior Night

Wydawca SEGA Europe i utworzone w październiku zeszłego roku studio Interior Night, ogłosili dzisiaj rozpoczęcie współpracy wydawniczej. Jej owocem będzie nowe IP, w którym twórcy mocno postawią na narrację.

Interior Night to ekipa złożona z weteranów branży, którzy pracowali nad takimi hitami jak Heavy Rain, Wonderbook: Księga Czarów czy Beyond: Dwie Dusze.

Podpisanie umowy deweloperem jest dla SEGI kolejnym rokiem w rozszerzaniu współpracy z nowymi utalentowanymi studiami.

Caroline Marchal, CEO Interior Night również nie kryje radości z podpisania umowy:

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z SEGA przy naszej pierwszej grze. Sega wykazała silną chęć to podejmowania ryzyka, wprowadzania innowacji i pracy zespołowej ze studiem. Dzięki ich pomocy i wsparciu jesteśmy pewni, że Interior Night może dostarczyć wspaniałych doświadczeń narracyjnych graczom i szerszej publiczności.

Na razie nie wiemy jaki tytuł nosi gra, nad którą pracuje Interior Night ani kiedy możemy spodziewać się jej daty premiery. Jedyną platformą docelową, której możemy być pewni, jest PC, gdyż to w wydawaniu gier na komputery osobiste specjalizuje się SEGA Europe. Jednak biorąc pod uwagę, że twórcy wcześniej tworzyli gry na konsole, trudno uwierzyć by ich najnowsza produkcja miała ominąć wiodące platformy.

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/2018/01/sega-europe-to-publish-new-narrative.html

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów