Studio Fumito Uedy rozpoczyna nowy rok z zupełnie nową grafiką

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Z okazji nowego roku studio Fumito Uedy, twórcy m.in. Shadow Of The Colossus oraz The Last Guardian udostępniło na swojej stronie nową grafikę, która może zapowiadać zupełnie nowy projekt. Czy całość może odnosić się właśnie do niego? Jest tu zbyt wiele widocznych gołym okiem odwołań, by dojść do aż takich wniosków, jednak jest na niej jedna niespodzianka.

Grafika najprawdopodobniej miała na celu minimalistyczne podsumowanie dotychczasowej twórczości genDESIGN, więc m.in. dziewczyna w bieli będzie odwołaniem do Yordy z Ico a ołtarz, na którym leży do Shadow Of The Colossus, gdzie Wander złożył swoją ukochaną. Prawdziwą zagadką pozostaje tajemnicza gigantyczna dłoń po prawej stronie, która na pewno nie należy do Trico i faktycznie może być zwiastunem tego, co nastąpi.

W jednym z ostatnich wywiadów Fumito Ueda wykazał zainteresowanie stworzeniem kolejnego bardziej otwartego tytułu w stylu SoC, więc warto obserwować rozwój sytuacji. Być może dostaniemy produkcję w otwartym świecie, gdzie razem z wielkim stworem wyruszymy w jakąś magiczną podróż, często pomagając sobie nawzajem? Czas pokaże.

The Last Guardian – Ostatnia z produkcji genDESIGN:

Źródło: http://www.gendesign.co.jp/index.html https://twitter.com/Nibellion/status/947846846046769152

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów