Strefa Youtuberów na Good Game

| @Dawidci | | Przeczytasz w 1 minutę

Do targów Good Game został niecały miesiąc. Organizatorzy wraz z Mellongames otwierają strefę Youtuberów – Stars4Fans. Na tym wydarzeniu ma się pojawić ponad 30 popularnych Youtuberów.

Na Poznań Game Arena, a także Warsaw Games Week internetowe osobistości, to nieodłączna część imprezy, choć niekonieczna. Tak samo ma być na debiutującym Good Game. Pojawić się na m.in. Stuu, Blowek oraz Isamu, ale wejście na Strefę Youtuberów jest dostępne dopiero po wykupieniu biletu VIP, który jest ważny przez 3 dni tych targów, a także oferuje koszulkę w zestawie.

Targi Good Game odbywają się od 23 do 25 września w Ptak Warsaw Expo.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Tekken 7 – Negan z The Walking Dead i Julia trafią do gry jeszcze w tym miesiącu https://t.co/1ev08Of69D https://t.co/grNomDuPVz
Final Fantasy XV – Episode Ardyn z dokładną datą premiery, prolog w w formie anime już dostępny… https://t.co/eiHCtboPQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch