Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

TARGI

Strefa Gier Niezależnych GamesRepublic odwiedzi Warsaw Games Week 2016

Games Republic zawita na rozpoczynających się  w przyszłym tygodniu warszawskich targach Warsaw Games Week. Dzięki inicjatywie Indie Spotlight, gracze będą mieli możliwość zobaczenia najciekawszych gier niezależnych z Polski i nie tylko oraz zagrania w kilka tytułów przed ich oficjalną premierą.

Na 16 stanowiskach z komputerami będzie można po raz pierwszy w Polsce zagrać w nadchodzące gry wydawnictwa 11 bit studios – Beat Cop i Tower 57 oraz innych ekip deweloperskich.

Grywalne produkcje Indie dostępne podczas T-Mobile Warsaw Games Week:

  • Beat Cop, tworzony przez warszawskie studio Pixel Crow pod czujnym okiem Macieja Miąsika, to tytuł łączący elementy gry przygodowej i time-managementu. Produkcja utrzymana w pixelartowym stylu da graczom możliwość wcielenia się w Jacka Kelly’ego, byłego detektywa, który został niesłusznie oskarżony o morderstwo i zdegradowany do roli „krawężnika”. Celem gracza będzie odkrycie kto i dlaczego go wrobił, jednocześnie nie zapominając o codziennych obowiązkach dzielnicowego.
  • Tower 57 to z kolei dynamiczna strzelanka z widokiem z góry, tworzona przez niezależne studio Pixwerk. Grafika inspirowana 16-bitowym pixelartem, możliwość niszczenia elementów otoczenia oraz mocny nacisk na współpracę to cechy gry, które przyciągną fanów indie perełek. To także ukłon twórców w stronę klasycznych gier z kultowej AMIGI.
  • Serial Cleaner (iFun4All)
  • Lichtspeer (Lichthund)
  • Steampunker (Telehorse)
  • Candle
  • Event
  • The Uncertain
  • 1979 Revolution: Black Friday

Obecność Games Republic na T-Mobile Warsaw Games Week jest kontynuacją otwarcia się na polski rynek. Pod koniec września serwis uruchomił pierwszą regionalną wersję właśnie w Polsce, dodając lokalną walutę, metody płatności, pomoc techniczną jak i dostosowując ofertę i ceny do polskiego rynku.

T-Mobile Warsaw Games Week odbędzie się w Warszawie w dniach 13 – 16 października w hali EXPO XXI. Stoisko Games Republic znajdować się będzie w Hali 1.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement