Steep otrzymało 9 sezon zatytułowany Odyseja Noszącego Orła

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Ubisoft poinformował, że 9 sezon Steep zatytułowany „Odyseja Noszącego Orła” jest już dostępny i potrwa do 3 września. Po raz pierwszy Steep zaoferuje sezon dedykowany innej marce Ubisoftu. Gracze mogą przeżyć własną Odyseję pełną specjalnych wydarzeń i wygrać strój Misthios oraz inne markowe przedmioty, w tym zestaw narciarski i snowboardowy.

Poprzez udział w aktywnościach jak eksploracja, turnieje czy czyste PVP, gracze będą mogli odblokować wyjątkowe elementy modyfikacji każdego miesiąca.

Pośród wielu aktywności, Sezon 9 Steep to przede wszystkim:

  • Wydarzenie Alps Odyssey PvP – ograniczone czasowo wydarzenie PvP złożone z 3 wyzwań i które potrwa przez jeden dzień 2 sierpnia!
  • Steep World Tour – następny turniej Steep World Tour potrwa od 9 do 25 sierpnia. Zdobądź maksymalny wynik w różnych wyzwaniach narciarskich lub snowboardowych i odblokuj wiele elementów stroju Misthios, w tym zestaw narciarski Misthios dla 3 najlepszych zwycięzców.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów