Star Wars Jedi: Upadły Zakon najszybciej sprzedającym się tytułem na PC w uniwersum Gwiezdnych wojen

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Star Wars Jedi Fallen Order
Star Wars Jedi Fallen Order

Choć Star Wars Jedi: Upadły Zakon nie udało się zdobyć szczytu cotygodniowego zestawienia najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, to jednak na globalne wyniki Electronic Arts nie ma co narzekać. Biorąc pod uwagę poprzednie gry osadzone w uniwersum Gwiezdnych wojen, produkcja Respawn Entertainment radzi sobie bardzo dobrze.

W ciągu dwóch pierwszych tygodni Star Wars Jedi: Upadły Zakon zyskał status najszybciej sprzedającej się gry w wersji cyfrowej w historii ze świata Star Wars. Produkcja cieszy się także sporą popularnością na PC, dzięki czemu jest najlepiej sprzedającym się tytułem Star Wars na PC w pierwszych dniach sprzedaży.

Tym razem w parze z niezłymi wynikami sprzedaży idą również pozytywne recenzje. Star Wars Jedi: Upadły Zakon jest najlepiej ocenianą grą tej generacji, której akcja została osadzona w uniwersum wykreowanym przez George’a Lucasa.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów