Śródziemie: Cień Wojny – zwiastun premierowy Pustkowi Mordoru

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Śródziemie: Cień Wojny_ DLC Pustkowia Mordoru
Śródziemie: Cień Wojny- DLC Pustkowia Mordoru

Nowy dodatek fabularny do gry Śródziemie: Cień Wojny zadebiutował na rynku. Z tej okazji do sieci trafił zwiastun premierowy najnowszego DLC, zatytułowanego Pustkowia Mordoru. Na materiale możemy podziwiać obszar wprowadzony przez najnowsze rozszerzenie oraz zauważyć kilka nowych elementów rozgrywki. Koniecznie rzućcie okiem.

Pustkowia Mordoru zabiorą nas w nieprzyjazne, pustynne tereny Lithlad. W trakcie rozgrywki wcielimy się w postać Baranora, dowódcę z Minas Ithli. Naszym głównym celem będzie zebranie odpowiednio silnej armii, aby przeciwstawić się niszczycielskiej sile nadchodzącej ze Wschodu. Dodatek Pustkowia Mordoru, to już drugie, po Ostrzach Galadrieli, fabularne rozszerzenie do gry Śródziemie: Cień Wojny.

Gra Śródziemie: Cień Wojny, trafiła na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł ten, wydany w październiku ubiegłego roku, jest kontynuacją poprzedniej produkcji studia Monolith Productions, czyli Śródziemie: Cień Mordoru. Zarówno pierwsza, jak i druga część, zyskała wiele pozytywnych opinii oraz została ciepło przyjęta przez graczy.

Śródziemie: Cień Wojny, dodatek Pustkowia Mordoru – zwiastun premierowy

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów