Zwiastun fabularny nowego dodatku do gry Śródziemie: Cień Wojny

Śródziemie: Cień Wojny_ DLC Pustkowia Mordoru
Śródziemie: Cień Wojny- DLC Pustkowia Mordoru

Już za dwa tygodnie na rynku zadebiutuje fabularny dodatek do gry Śródziemie: Cień Wojny. Do sieci trafił zwiastun, dzięki któremu możemy zobaczyć jak rozpocznie się DLC zatytułowane Pustkowia Mordoru. Materiał przedstawia bowiem otwierającą scenę, w której główni bohaterowie przeprowadzają ze sobą rozmowę i po której na dobre rozpoczyna się akcja nadchodzącego dodatku.

Fabuła Pustkowi Mordoru skupia się na dowódcy z Minas Ithili, Baranorze. Zadaniem głównego bohatera jest zebranie armii i stawienie czoła nadchodzącym ze Wschodu orkom. Dodatek wprowadzi również do gry nowy obszar. Pustynne tereny Lithlad, które oddane zostaną graczom i pozwolą na swobodną eksplorację. Dodatek dostępny będzie w ramach przepustki sezonowej oraz będzie można dokonać jego samodzielnego zakupu. Premiera Pustkowi Mordoru zaplanowana jest na 18 maja.

Gra Śródziemie: Cień Wojny trafiła na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One w październiku ubiegłego roku. Pustkowia Mordoru to już drugi, po Ostrzach Galadrieli, dodatek do najnowszej produkcji Monolith Productions.

Śródziemie: Cień Wojny, dodatek Pustkowia Mordoru – zwiastun wprowadzający