Śródziemie: Cień Wojny – z gry znikają mikrotransakcje. Nowa aktualizacja wprowadza także kilka nowości

śródziemie Cień Wojny
Śródziemie: Cień Wojny

Zgodnie z zapowiedziami z gry Śródziemie: Cień Wojny znikają wszelkie mikrotransakcje. Informacje te twórcy podali już w kwietniu, lecz dopiero dzisiaj produkcja studia Monolith Productions została uwolniona od tego, znienawidzonego przez większość graczy, zjawiska. To jednak nie koniec dobrych wieści. Śródziemie: Cień Wojny otrzymało także aktualizację, która wprowadza kilka zmian dotyczących tzw. fazy endgame.

Ten etap gry nosić będzie od dziś nazwę „Epilog”. Dzięki wprowadzonym nowościom wszyscy gracze, którzy lubią czerpać przyjemność z gry, po ukończeniu wątku fabularnego, nie powinni się tak szybko znudzić. Nowy patch sprawia, że zaliczanie wyzwań nagradzane jest Maskami Nazguli. Z kolei dzięki nim, zdobywamy możliwość opanowania nowych umiejętności, które polegać będą na przyzywaniu potworów oraz umarlaków. Ponadto Talion, czyli główny bohater gry, będzie mieć możliwość rzucania klątw na swoich wrogów.

Twórcy postanowili również przyjrzeć się poziomom doświadczenia. Wprowadzone zmiany sprawiają, że od dziś nasi sojusznicy mogą osiągnąć maksymalnie 80. poziom, natomiast wszyscy przeciwnicy będą mogli rozwinąć się do 85. poziomu. Warto także wspomnieć, jeśli wierzyć zapewnieniom ekipy Monolith, że w „Epilogu” gracze znacznie częściej będą mieli okazję stanąć oko w oko z legendarnymi orkami.

To jeszcze nie koniec. Wszyscy, którzy wciąż zastanawiają się nad kupnem gry Śródziemie: Cień Wojny będą mieli możliwość wypróbowania gry przed podjęciem ostatecznej decyzji. Twórcy poinformowali, że od jutra, tj. 18 lipca, gracze będą mieli możliwość pobrania wersji demonstracyjnej. Jesteście zadowoleni ze zmian? Bo my bardzo.

Śródziemie: Cień Wojny – prezentacja rozgrywki