Square Enix zaprezentowało nowy zwiastun Left Alive

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Square Enix wypuściło dzisiaj nowy zwiastun gry Left Alive zatytułowany Find a Way to Survive. Na materiale zaprezentowano różne sposoby radzenia sobie z przecinkami. To jaki sposób konfrontacji wybierzemy, zależeć będzie w znacznej mierze od preferowanego przez nas stylu gry. Gra więc oprócz bezpośrednich starć będzie zachęcała do strategicznego podejścia do rozgrywki oraz częstego skradania się.

Left Alive to trzecioosobowa strzelanka z elementami survivalu i RPG. W grze wcielimy w trójkę bohaterów uwięzionych w ogarniętym wojną rosyjskim mieście przyszłości. Wydostanie się niego jest głównym celem bohaterów, między którymi będziemy mogli przełączać się podczas gry.

Produkcja zadebiutuje w Japonii 28 lutego 2019 roku a na Zachodzi 5 marca w wersji na PC i konsolę PlayStation 4.

Zwiastun Left Alive

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Tekken 7 – Negan z The Walking Dead i Julia trafią do gry jeszcze w tym miesiącu https://t.co/1ev08Of69D https://t.co/grNomDuPVz
Final Fantasy XV – Episode Ardyn z dokładną datą premiery, prolog w w formie anime już dostępny… https://t.co/eiHCtboPQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch