Square Enix będzie dystrybutorem Dying Light 2 na rynkach obu Ameryk

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Dying Light 2
Dying Light 2

Firma Techland poinformowała dzisiaj, że połączy siły ze Square Enix przy dystrybucji Dying Light 2 w Ameryce Północnej i Południowej. Więcej szczegółów na temat współpracy jak i samej gry, poznamy podczas tegorocznych targów E3.

Ed Lin, szef marketingu w Techlandzie, jest bardzo zadowolony z nadchodzącej współpracy:

Partnerstwo ze Square Enix, jest dla nas niesłychanie ekscytujące. Daje ono obu stronom niezwykłe możliwości, z których skorzystamy by zaprosić graczy w obu Amerykach do świata, nazywanego przez nas Modern Dark Ages.

Zaczynamy działać wspólnie już na targach E3. Przed nami świetna kampania, w której uwielbiane przez graczy elementy DNA Dying Light, zaprezentujemy w rozległym i okrutnym świecie opanowanym przez zarażonych

Dying Light 2 to kontynuacja bestsellerowej produkcji z 2015 roku, której akcja rozgrywała się w postapokliptycznej Turcji. W drugiej części gracze powrócą do świata dziesiątkowanego przez zarażonych wirusem, zamieniających ludzi w zombie. Tym razem będziemy musieli jednak zdecydować o losie chylącego się ku upadkowi miasta The City.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów