Spyro Reignited Trilogy – na płycie w całości znajdzie się tylko pierwsza część

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Spyro Reignited Trilogy lada moment pojawi się na konsolach i wygląda na to, że na płycie pojawi się tylko pierwsza część. O sprawie było już co prawda głośno w sierpniu (czytaj), ale teraz poznaliśmy więcej szczegółów.

Toys for Bob odpowiedzialne za „nową” trylogię, dało jasno do zrozumienia, co pojawi się na płycie, a co będziemy musieli dodatkowo pobrać.

Activision potwierdziło zawartość znajdującą się na płycie. Znajdziemy więc na niej całość pierwszej odsłony i wybrane poziomy dostępne w drugiej i trzeciej części. Do cieszenia się pełną zwartością, będziemy musieli pobrać dodatkową łatkę, która pojawi się w dniu premiery.

Spyro Reignited Trilogy (11)

Spyro Reignited Trilogy zadebiutuje 13 listopada w edycji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: https://www.ign.com/articles/2018/10/29/activision-clarifies-spyro-reignited-trilogy-download-requirements?abthid=5bd7583f9a05a9517d0005f4

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów