Spyro: Reignited Trilogy – na płycie jest tylko pierwsza część gry – pozostałe będą do pobrania cyfrowo (AKTUALIZACJA)

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Spyro Reignited Trilogy

Odświeżona trylogia przygód fioletowego smoka Spyro, które pamiętać mogą jedynie posiadacze pierwszego PlayStation, zadebiutuje 21 września w edycji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.  W jej skład wejdą trzy gry –  Spyro the Dragon z 1998 roku, Spyro 2: Ripto’s Rage z 1999 roku oraz Spyro: Year of the Dragon z 2000 roku.

Okazuje się, że nawet jeśli zdecydujecie się na zakup fizycznej wersji produkcji czeka Was długie pobieranie. Na płycie Spyro: Reignited Trilogy znajdziecie jedynie pierwszą odsłonę produkcji. Część druga i trzecia będzie dostępna w formie kodu. Po jego użyciu pozycja zostanie przypisana do konta w PlayStation Store lub Xbox Live. Na pewno zabieg ten wpłynie na sprzedaż używanych płyt.

AKTUALIZACJA:

Jak informuje portal GameInformer, Activision wprowadziło graczy w błąd. Firma zapytana o to, czy faktycznie na płycie z grą znajdzie się wyłącznie pierwsza odsłona serii, stanowczo zaprzeczyła. Activison wyjaśniło, że informacja znajdująca się na okładce gry, mówiąca o wymogu pobrania odpowiednich plików, dotyczy wyłącznie premierowej aktualizacji w stylu wielu innych produkcji. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy bez niej nie będziemy mieli dostępu do pozostałych odsłon cyklu, więc musimy poczekać na kolejne rozjaśnienie sytuacji.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów