Sprawdź najnowsze materiały z Mortal Kombat 11

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Mortal Kombat 11
Mortal Kombat 11

Twórcy, studio NetherRealm, udostępnili garstkę materiałów ze zbliżającego się wielkimi krokami Mortal Kombat 11. Wśród nich znajduje się ponad dwuminutowy trailer, rysujący fabułę najnowszej odsłony. Potwierdzone zostały także kolejne grywalne postacie: Cassie Cage, Jacqui Briggs oraz Errron Black. Niektórych z bohaterów możecie obejrzeć w akcji na poniższych gameplayach.

Jak można było się spodziewać, Mortal Kombat 11 podtrzyma tradycję poprzednich części i będzie piekielnie krwawą produkcją. Flaki, oczodoły, litry wylewającej się krwi i dekapitacje są tu na porządku dziennym. Już niedługo będziecie mogli w naprawdę nietuzinkowy sposób zemścić się na znajomym w jednej z bardziej zasłużonych serii bijatyk.

Przypomnijmy, że Mortal Kombat 11 zadebiutuje na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch już 23 kwietnia.

Mortal Kombat 11 – Najnowsze zwiastuny:

Mortal Kombat 11 – Cassie Cage vs Sonya Blade Gameplay

Mortal Kombat 11 – Kano vs Geras Gameplay

Mortal Kombat 11 – wszystkie Fatal Blows & Fatalities: Johnny Cage, Cassie Cage , Kano

Źródło: https://gematsu.com/2019/03/mortal-kombat-11-adds-cassie-cage-jacqui-briggs-and-erron-black-story-trailer-and-gameplay

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów