Sprawdź jak działa Wiedźmin 2 na Xbox One X

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Wiedźmin 2
Wiedźmin 2

Pod koniec zeszłego miesiąca Larry Hryb poinformował, że cztery tytuły z biblioteki programu wstecznej kompatybilności, zasilą listę Xbox One X Enhanced. Wczoraj Digital Foundry testowało Crackdown, a dzisiaj sprawdzili Wiedźmina 2. Tym razem zakres porównywanych platform nie ograniczył się jedynie do Xbox 360, ale również sprawdzono jak gra uruchomiona na najnowszej konsoli Microsoftu wypada w porównaniu do najwyższych ustawień na PC.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów uruchomiony w programie Enhanced, prezentuje się zdecydowanie lepiej niż na konsoli poprzedniej generacji. Widać wyraźny przeskok w oprawie graficznej. Poprawiono ostrość tekstur, kontrast, oświetlenie i wygładzono krawędzie. Jednak jest to jedyna poprawiona wersja gry z konsoli Xbox 360. Widać to wyraźniej na porównaniach oprawy z Xbox One X i PC. Gra na komputerach osobistych wciąż może się pochwalić lepszym oświetleniem i lepszymi teksturami.

Jesli chodzi o płynność animacji, to Wiedźmin 2: Zabójca Królów podobnie jak na Xbox 360, działa na Xbox One X w stabilnych 30 klatkach na sekundę.

Wiedźmin 2 – porównanie grafiki – Xbox One X vs PC vs Xbox 360

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów