Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka z fragmentem rozgrywki!

Robert Chełstowski | @Zdzichsiu | | Przeczytasz w 1 minutę
Pożegnanie Białego Wilka

Twórcy Pożegnania Białego Wilka udostępnili na swym kanale YouTube fragment gameplayu prezentujący pierwsze 20 minut fabuły nadchodzącej przygody. Całość rozgrywa się w dawnej wiedźmińskiej warowni Kaer Morhen i mamy okazję ujrzeć na materiale wiele postaci znanych z zarówno książkowego pierwowzoru autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, jak i growej trylogii od CD Projekt RED. Musimy przyznać, że rozgrywka prezentuje się bardzo obiecująco!

Pełny materiał wideo:

Przypomnijmy, że Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka nie jest pełnoprawną produkcją stworzoną przez CD Projekt RED, a fanowskim projektem opartym na Wiedźminie 2. Pożegnanie, jak zresztą wskazuje sama nazwa, jest zwieńczeniem historii przedstawionej w serii Wiedźmin i opowiada między innymi o weselu Geralta z Rivii i Yennefer z Vengerbergu. Choć jest to dzieło w stu procentach fanowskie, całość cechuje niezwykły dla tego typu projektu rozmach, a także dbałość o szczegóły i zgodność z realiami cyklu. Warto wspomnieć, że autorom udało się przenieść na silnik „dwójki” sporo modelów postaci, a także kilka rozwiązań znanych z Dzikiego Gonu.

Premiera zaplanowana została na drugą połowę tego roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów