Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka na nowym materiale z rozgrywki

Pożegnanie Białego Wilka

Mamy dobre wieści dla czekających na Pożegnanie Białego Wilka – autorzy udostępnili właśnie kolejny, drugi już gameplay z nadchodzącej przygody. A w nim? Fragment wieczoru kawalerskiego Geralta z Rivii, na którym przyjdzie nam zobaczyć znane twarze zarówno z gier, jak i książkowego cyklu Andrzeja Sapkowskiego. Ponadto sporo czasu poświęcono postaci Borcha Trzy Kawki, który właśnie po raz pierwszy zagościł na ekranach monitorów.

Zaciekawieni? Zapraszamy do oglądania, choć jednocześnie ostrzegamy przed pewnymi spoilerami:

Jest to już drugi fragment z Pożegnania Białego Wilka, który został udostępniony szerszej publice. Twórcy we wpisie na Facebooku przyznają, że wzięli sobie do serca wszelką krytykę i pochwały pierwszego materiału. I tym razem proszą fanów o wyrażenie zdania, zwłaszcza w sprawach gameplayowych. Pożegnanie wciąż znajduje się bowiem w fazie beta. Wszystko jednak wskazuje na to, że premiera zaplanowana na koniec tego roku nie ulegnie zmianie.

Przypomnijmy, że Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka nie jest pełnoprawną produkcją stworzoną przez CD Projekt RED, a fanowskim projektem opartym na Wiedźminie 2. Pożegnanie, jak zresztą wskazuje sama nazwa, ma być zwieńczeniem historii przedstawionej w całej serii Wiedźmin i opowiada między innymi o weselu Geralta z Rivii i Yennefer z Vengerbergu. Choć jest to dzieło w stu procentach fanowskie, całość cechuje niezwykły rozmach, a także dbałość o szczegóły i zgodność z realiami cyklu.