Sporo rozgrywki na nowym zwiastunie RAGE 2

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Rage 2
Rage 2

Bethesda po wczorajszej oficjalnej zapowiedzi RAGE 2, nie ma zamiaru się ociągać. Dzisiaj wydawca opublikował drugi zwiastun, na którym zaprezentowano sporo dynamicznej rozgrywki. Prawdopodobnie sequel strzelanki z 2011 roku, będzie dokładnie tym, czego mogliśmy się spodziewać po współpracy id Software z Avalanche Studios.

RAGE 2 przeniesie nas do świata zniszczonego wskutek zderzenia z asteroidą. Nie jest to miejsce dobre na wakacje, gdyż prawdopodobieństwo, że nigdy z nich nie wrócimy, byłoby całkiem spore. W tej postapokaliptycznej wizji przyszłości nie panują żadne zasady, a metodą na przeżycie jest szaleństwo.

Akcja gry osadzona zostanie w wielkim otwartym świecie. Na zwiastunie zaprezentowano sporo dynamicznej rozgrywki w stylu charakterystycznym dla serii DOOM, ale nie zabrakło także samochodowych potyczek. Za te drugie z pewnością jest odpowiedzialne szwedzkie studio Avalanche, które dało już popis swoich umiejętności w grze Mad Max.

RAGE 2 – gameplay

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów