Spodziewajcie się nowej zawartości w Moonlighter

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 3 min.
Moonlighter
Moonlighter

Po ciepłym przyjęciu przez recenzentów i graczy, twórcy gry Moonlighter postanowili nieco rozszerzyć zawartość swojej produkcji. Jak informuje wydawca, czyli 11 bit studios, gracze mogą spodziewać się „naprawdę wielkich rzeczy”. Wszyscy fani tego tytułu powinni więc zacząć przygotowywać się do sprostania wyzwaniom, które przyszykuje dla nich ekipa Digital Sun Games.

Twórcy gry zaprezentowali etapy, podczas których do gry trafiać będą nowe elementy. Całość nosi nazwę Roadmap i składa się z czterech aktualizacji. Poniżej znajdziecie szczegóły poszczególnych rozszerzeń. Warto zaznaczyć, że wszystkie nowości, które trafią do Moonlightera będą całkowicie darmowe.

Szczegóły aktualizacji Roadmap

  • More Stock Update – pierwsza aktualizacja doda ponad 50 nowych pokoi, które rozmieszczone zostaną w czterech lokacjach. Poprawiony zostanie również wygląd pancerzy i przedmiotów. Do gry trafią również nowe samouczki, które postarają się lepiej wyjaśnić różne ulepszenia sklepów.
  • Adventure Update – aktualizacja ta wprowadzi tryb Nowa gra +, który pozwoli graczom na rozpoczęcie całej gry ponownie z podwyższonym poziomem trudności. Dodatkowo do gry trafi zupełnie nowa Broń Wymiarowa i Amulety, czyli potężny sprzęt oparty na nieznanej i tajemniczej technologii.
  • Companion Update – jeśli macie dość samotności podczas eksploracji lochów, to nie musicie się dłużej martwić. Aktualizacja ta wprowadzi możliwość zabrania ze sobą kompana. Każdy z towarzyszy będzie wyróżniał się wyglądem oraz zestawem umiejętności.
  • Trouble Update – twórcy przygotowują nowych mini bossów. Twórcy nie zamierzają podawać więcej informacji na ich temat, ponieważ liczą, że gracze zostaną zaskoczeni i przekonają się o silę nowych oponentów na własnej skórze.
Moonlighter Roadmap

Moonlighter Roadmap

Wszystkie aktualizację mają pojawić się w Moonlighter do końca tego roku. Ekipa Digital Sun Games zapowiada, że w 2019 roku planują kolejne nowości. To nie koniec niespodzianek. Twórcy gry Moonlighter poinformowali, że ścieżka dźwiękowa z ich najnowszej produkcji jest już dostępna na Spotify.

Digital Sun Games uspokoili również wszystkich posiadaczy konsoli Nintendo Switch, którzy z niecierpliwością czekają na premierę gry Moonlighter na wspomnianym sprzęcie. Twórcy podkreślają, że data premiery nie została zmieniona. Oznacza to, że Moonlighter w wersji na konsolę Nintendo Switch, ma trafić do graczy jeszcze w tym roku. Producencie podkreślają, że jeśli termin ten ulegnie zmianie, to informacja ta niezwłocznie ujrzy światło dzienne.

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów