Spider-Man od Insomniac – twórcy zapewniają o wysokiej jakości DLC

Joanna Piórkowska | | Przeczytasz w 1 minutę
Spider Man The Heist
Spider Man The Heist

Spider-Man osiągnął ogromny sukces komercyjny. Gra, pomimo faktu, że jest przeznaczona wyłącznie na konsolę PlayStation 4, pobiła tegoroczne rekordy sprzedaży. Tytuł jest najszybciej sprzedającą się produkcją 2018 roku (jak do tej pory).

Nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Dlatego też twórcy nie mając obecnie (przynajmniej oficjalnie) w planach wydania kolejnej części przygód Pająka, postanowili inwestować w urozmaicenie tytułu. Obejmuje to aktualizację NG+, która według słów Bryan’a Intihar’a, reżysera gry, ma wyjść niedługo.

Insomniac Games zapowiedziało trzy DLC. Pierwsze z nich, skupiające się na historii Black Cat, pojawi się już 23 października. Twórcy zdają sobie sprawę z tego, że gracze nigdy nie będą w pełni usatysfakcjonowani ilością kontentu w dodatkach. Dlatego też poświęcają mnóstwo czasu na doszlifowanie DLC, by ostatecznie móc zaprezentować wysoką jakość zawartości na poziomie gry Marvel’s Spider-Man.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów