Spider-Man od Insomniac Games z nowymi fragmentami rozgrywki

| @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Spider Man
Spider Man

Nikt nie miał wątpliwości, że podczas tegorocznych targów E3, nadchodząca odsłona przygód Petera Parkera, będzie jedną z głównych atrakcji imprezy w Los Angeles. Okazuje się, że oprócz fragmentów zaprezentowanych na konferencji Sony, deweloperzy przygotowali dodatkowy materiał wideo.

Na udostępnionym fragmencie twórcy zaprezentowali eksplorację miasta. Nie brakuje również efektownych walk z oponentami. Coś, co może się rzucać w oczy to przede wszystkim oprawa wizualna. Spider-Man prezentuje się naprawdę wyśmienicie i wydaje mi się, że zachody słońca w Nowym Jorku będą często podziwiane przez graczy. Tym bardziej, że jako Peter Parker nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem dobrego punktu widokowego.

Przypomnijmy, że Spider-Man od Insomniac Games będzie tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4. Premiera tej produkcji zaplanowana jest na 7 września tego roku.

Spider-Man – nowe fragmenty rozgrywki

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Warriors Orochi 4 z datą premiery i nowym zwiastunem - https://t.co/QFsA50T0ew https://t.co/PL5pStBKmQ
Dragon Ball Xenoverse 2 - Super Baby 2 dołączy do grywalnych postaci - https://t.co/Pu8Rjf8tlO https://t.co/U5z6Sp6fc0

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch