Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Sony przedstawiło 7 nowych gier Playlink

Playlink
Playlink

Sony po wycofaniu się na początku ósmej generacji z gier imprezowych, powraca do nich poprzez serię PlayLink, czyli produkcje wykorzystujące do zabawy urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. W PlayStation Store znajdziecie już kilka gier z tej serii. Jest to m.in. Ukryty Plan, Wiedza To Potęga, SingStar Celebration,  To Jesteś Ty i Frantics.

W czasie targów E3 Sony ujawniło, że rodzina PlayLink wzbogaci się w najbliższym czasie o 7 nowych pozycji! Zwiastuny wszystkich tytułów znajdziecie w filmie na końcu artykułu.

Playlink nowe gry:

  • Chimparty – rozgrywka przeznaczona maksymalnie dla 4 graczy. 18 mini gier zarówno dla początkujących jak i weteranów.
  • Uno – klasyczna gra karciana. Gracz musi pozbyć się wszystkich kart z ręki.
  • Wiedza To Potęga: Dekady – druga część quizów. Tym razem pytania mają być związane z tytułowymi dekadami – od lat 80 do dziś.
  • Melbits World – kolorowa platformówka z zagadkami logicznymi. Produkcja koncentruje się na rytmie i koordynacji. Gracze muszą razem pokonywać pułapki, przeskakiwać platformy i ratować małe zwierzęta.
  • Wordhunters – gra słowami.
  • Ticket to Ride – gracze starają zdobyć się jak najwięcej sieci kolejowych. Czym dłuższa sieć tym więcej punktów i bonusów.
  • Just deal with it! – zestaw klasycznych gier karcianych poker, blackjack, remik, etc. Gra pozwoli stosować specjalne ataki, by utrudnić rozgrywkę przeciwnikom.

Sony nie ogłosiło jeszcze, kiedy pojawią się wyżej wymienione produkcje. Jest to najprawdopodobniej kwestia kilku miesięcy.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement