Sony poszerza bibliotekę gier PlayLink

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Playlink
Playlink

PlayLink to świetna inicjatywa ze strony Sony, gdyż gry wchodzące w skład tej serii dają wiele godzin zabawy ze znajomymi. Jedne są proste i nie wymagające, ale nie zabrakło również miejsca dla bardziej rozbudowanych produkcji jak Ukryty Plan.

Początkowo biblioteka gier była uboga, ale wygląda na to, że Sony w najbliższym czasie postawi na gry imprezowe. Właśnie zapowiedziano siedem nowych pozycji, które zasilą bibliotekę PlayLink. Każda z zapowiedzianych gier pojawi się w formie cyfrowej już 4 listopada bieżącego roku.

7 nowych tytułów PlayLink:

  • Chimparty pozwoli na grę maksymalnie we trójkę, a we współpracy będziemy mieli do przejścia 90 poziomów. Sama gra to tradycyjna platformówka, której zdecydowanie brakowało.
  • Knowledge is Power: Decades to nadal ta sama forma, co pierwsza odsłona. Jednak tym razem dostaniemy do dyspozycji pytania z ostatnich dekad popkultury.
  • Just Deal With It! to nieco pokręcone podejście do gier karcianych typu Poker, a gracze będą mogli sabotować innych. Tryb kooperacyjny również będzie dostępny.
  • Wordhunters zabierze nas w podróż dookoła świata w poszukiwaniu liter, które zdobędziemy po rozwiązaniu wielu zróżnicowanych łamigłówek. W grze będzie można zablokować przeciwnika, żeby nie zdobył tej samej literki.
  • Melbits World to kolejna platformówka, ale połączono ją z rozwiązywaniem łamigłówek. Jednym z zadań będzie ochrona zwierząt, a także poszerzanie pozytywnego wpływu gracza w internecie.
  • Ticket to Ride skupi się na współzawodnictwie ze znajomymi. Głównym zadaniem graczy będzie łączenie miast i dotarcie do wyznaczonego celu.
  • Uno jest od dawna dostępne w PlayStation Store, ale 4 listopada pojawi się aktualizacja dodająca wsparcie dla PlayLink. Do gry zostanie dodany wideo czat i nowy motyw dla kart, którymi będziemy grali.

Gry z serii PlayLink pozwalają graczom na grę za pomocą smartfonów, więc nie muszą korzystać z dedykowanego kontrolera dla PlayStation 4. Inicjatywa zapoczątkowana przez Sony jest z nami od roku, dzięki czemu mogliśmy już zagrać w takie tytuły jak Ukryty Plan czy Wiedza to Potęga.

Źródło: https://www.psu.com/news/7-new-playlink-games-coming-soon/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów