Rodzina PlayLink się powiększa. Dzisiaj debiutuje Wiedza to Potęga

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Wiedza To Potęga
Wiedza To Potęga

Sony po wycofaniu się na początku ósmej generacji z gier imprezowych, powraca do nich poprzez serię PlayLink, czyli produkcje wykorzystujące do zabawy urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Dzisiaj na PlayStation 4, nie tylko debiutuje nowy SingStar, ale także Wiedza to Potęga. Czy tytuł zdoła nam zastąpić kultowe BUZZ?

Kluczowe do zwycięstwa w emocjonującej grze quizowej Wiedza To Potęga są oczywiście wiedza i refleks. Zapomnij o kontrolerze – po prostu chwyć swoje urządzenie mobilne, wybierz jedną z ośmiu postaci i pstryknij sobie fotkę, a następnie wejdź do Piramidy Wiedzy, gdzie wraz z maksymalnie piątką znajomych będziesz odpowiadać na przeróżne, powiązane tematycznie pytania w zwariowanym wyścigu na szczyt. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na faceta hot doga, czarodzieja, kowbojkę, czy którąkolwiek z pozostałych szalonych postaci, tylko od ciebie będzie zależało, czy prześcigniesz konkurencję. Marzy ci się as w rękawie? Zastosuj nieczystą zagrywkę, dzięki której spowolnisz przeciwnika, zmuszając go do rozkruszenia lodu lub pozbycia się kleistej mazi z ekranu przed udzieleniem odpowiedzi.

Tak się zastanawiam. Skoro Sony już otrzeźwiało i zrozumiało, że grać każdy może, to może by tak wrócić do PlayStation Move?

Zwiastun Wiedza to Potęga

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów