Sony nawiązuje współpracę z Lenovo

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Sony doszło właśnie do porozumienia z Lenovo w kwestii licencjonowania gogli wirtualnej rzeczywistości. Dzięki temu Lenovo może wzorować swój nadchodzący produkt na PlayStation VR.

Współpraca ma trwać 2 lata, a dzięki uzyskaniu licencji Lenovo będzie mogło wykorzystać wygląd PS VR podczas projektowania gogli Mirage.

Yao Li, wiceprezydent Lenovo wypowiedział się na temat zawarcia współpracy z Sony. Według niego będzie to pokaz współpracy dwóch świetnych firm, który przyczyni się do poprawy wyglądu gogli i ich działania w porównaniu z konkurencją w postaci HTC Vive i Oculus Rift.

Lenovo Mirage

Wzornictwo PlayStation VR było jedną z najważniejszych zalet gogli wirtualnej rzeczywistości od Japończyków. Szczególnie w porównaniu ze znacznie droższymi goglami konkurencji. Lenovo z pewnością zdawało sobie z tego sprawę przed zawarciem współpracy z Sony.

W ciągu najbliższych miesięcy powinniśmy zobaczyć pierwsze efekty współpracy obu firm.

Źródło: https://www.dualshockers.com/playstation-vr-sony-lenovo/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów