Soczysty gameplay w zwiastunie F1 2018

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
F1 2018
F1 2018

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę z F1 2018, czyli najnowszej części oficjalnej gry Formuły 1. Tegoroczna odsłona ma być najbardziej kompleksową i realistyczną w historii serii, a jej głównym atutem będzie rozbudowany tryb kariery.

Oto co na jego temat ma do powiedzenia reżyser gry, Lee Mather:

To najbardziej kompletne doświadczenie F1, jakie dostarczyło Codemasters. Centralnym punktem jest tryb kariery, w którym gracz musi pilnować relacji z mediami i dbać o wizerunek swojej gwiazdy, bo wszystko to ma wpływ na jego przyszłość w Formule 1

W F1 2018 otrzymamy 20 klasycznych bolidów z różnych epok historii motoryzacji oraz oprawę wizualną na najwyższym poziomie.

Twórcy z Codemasters zadbali też o dopracowanie technicznej strony gry. Poprawiono system przyczepności wirtualnych bolidów, stosując dane z realnych torów i precyzyjnie odwzorowując m.in. fizykę podwozia, dodano obsługiwany manualnie system ERS. Bolidy historyczne prowadzi się zupełnie inaczej niż te z tegorocznego sezonu, bo różnią się on m.in. stopniem opływowości i co za tym idzie różnie reagują na opór powietrza. Podniesiona jakość oprawy wizualnej w F1 2018 to z kolei takie detale jak środowiskowa mgła, efekt ciepłego powietrza wydobywającego się z silników czy efekty cząsteczkowe towarzyszące np. wypadnięciu z toru.

Wyścigi F1 2018 zadebiutują 24 sierpnia w edycji na PlayStation 4, Xbox One i PC.

F1 2018 – zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów