Sniper Ghost Warrior Contracts 2 zadebiutuje w terminie na Xbox Series, ale z opóźnieniem na PS5

Sniper Ghost Warrior Contracts 2
Sniper Ghost Warrior Contracts 2

CI Games poinformowało, że gra Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ukaże się już 4 czerwca na PC, PS4, Xbox One i Xbox Series S|X. Niestety posiadacze PS5 będą musieli poczekać nieco dłużej. Przyczyną nieoczekiwanego opóźnienia, są napotkane przez deweloperów problemy techniczne.

Ze względu na opóźnienie, CI Games zapowiedziało, że pierwszy większy dodatek do gry (zawierający jedną rozległą mapę oraz nowe zlecenia) będzie dostępny za darmo dla graczy na wszystkich platformach. DLC jest obecnie w produkcji, a więcej informacji na jego temat pojawi się w późniejszym terminie.

Recenzja Sniper Ghost Warrior Contracts

Dodatkowo, posiadacze zarówno cyfrowej, jak i fizycznej wersji Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS4 otrzymają darmowe, cyfrowe ulepszenie gry do wersji PS5, gdy ta pojawi się na rynku. Dzięki temu posiadacze PS5 mogą bez obaw sięgnąć po wersję gry z poprzedniej generacji. Na konsolach najnowszej generacji gracze będą mogli korzystać z natywnej rozdzielczości 4K, ulepszonych tekstur i efektów graficznych oraz szybkiego ładowania z dysku SSD.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 będzie dostępny za 99,99 zł na PC i 149,99 zł na konsolach.