Sniper Ghost Warrior Contracts 2 dostępne w przedsprzedaży

Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jest już dostępne w przedsprzedaży. Kolejna odsłona z najbardziej znanej serii od CI Games ukaże się już 4 czerwca tego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Edycja pecetowa ma kosztować 100 złotych w podstawowej wersji. Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na zakup przed premierą, otrzymamy 3 bronie i 2 rodzaje skórek do naszego arsenału. Twórcy zdecydowali się jeszcze na edycję nazwaną „Deluxe Arsenal”, gdzie otrzymamy kolejne 4 bronie i 4 dodatkowe skórki. Za tę opcję dopłacimy 40 złotych.

W Sniper Ghost Warrior Contracts 2 gracze znajdą rozbudowany arsenał realistycznej broni, ogromny szczegółowy świat i wiele celów do zlikwidowania. Akcja najnowszej części serii toczy się w strefie konfliktu zbrojnego na Bliskim Wschodzie. Gracze będą mogli zbadać pięć rozległych lokacji i ukończyć dwadzieścia nowych kontraktów, nie licząc szeregu misji pobocznych. 

Pierwsze Sniper Ghost Warrior Contracts ukazało się w końcówce 2019 roku i okazało się całkiem dobrym taktycznym shooterem. Recenzję Konrada znajdziecie poniżej.

Recenzja Sniper: Ghost Warrior Contracts

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 zwiastun