Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 już dostępne

Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Z okazji dzisiejszej premiery Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, w sieci ukazał się zwiastun premierowy. Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 jest już dostępne na PlayStation 4, Xbox Series S/X, Xbox One i PC. Wersja gry na PlayStation 5 pojawi się w dalszej części roku, ale oczywiście edycja z PlayStation 4 działa w ramach wstecznej kompatybilności i otrzyma darmową aktualizację do nowej wersji w dniu jej premiery.

W Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 gracze znajdą rozbudowany arsenał realistycznej broni, ogromny szczegółowy świat i wiele celów do zlikwidowania – co ciekawe, nawet z ponad 1 kilometra. Akcja najnowszej części serii toczy się w strefie konfliktu zbrojnego na Bliskim Wschodzie. Gracze będą mogli zbadać pięć rozległych lokacji i ukończyć dwadzieścia nowych kontraktów, nie licząc dodatkowych misji pobocznych. 

Pierwsze Sniper: Ghost Warrior Contracts ukazało się w końcówce 2019 roku i okazało się całkiem dobrym taktycznym shooterem. Recenzję Konrada znajdziecie poniżej. Nasza opinia na temat drugiej odsłony Kontraktów już za kilka dni.

Recenzja Sniper: Ghost Warrior Contracts

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 zwiastun