Sniper: Ghost Warrior 3 – otwarta beta tylko na komputerach PC

sniper ghost warrior 3

Studio CI Games ogłosiło, że 3 lutego rozpocznie się otwarta beta Sniper: Ghost Warrior 3. Niestety testy odbędą się tylko na platformie PC. Jeśli chcecie się do nich zapisać możecie to zrobić na tej stronie. W becie otrzymamy dwie misje dla jednego gracza, które zostaną udostępnione na platformie Steam.

Sniper: Ghost Warrior 3 beta – dostępne misje

  • Cut Off – separatyści kontrolą, dużą antenę, która pozwala im korzystać z satelity. Dzięki niej śledzą ruchy wroga i komunikują się z odległymi placówkami. Gracz musi przechwycić sygnał satelitarny i uzyskać dostęp do łączności przeciwnika.
  • Blockout – gracz otrzymuje nazwiska zbrodniarzy wojennych. Celem misji jest wyeliminowanie Ivana Krustcheva. Czarny charakter ukrywa się w opuszczonym kompleksie mieszkalnym i jest pilnie strzeżony przez swoich strażników. Od nas zależy sposób rozgrywki, możemy m.in. szturmować budynek, załatwić go z dalekiej odległości za pomocą snajperki lub po cichu przekraść się do niego.

Twórcy zapowiadają, że Sniper: Ghost Warrior 3 to ich najambitniejszy projekt. Akcja nowej odsłony ma się rozgrywać podczas konfliktu wojennego toczonego we wschodniej Europie. Gra będzie mieć sandboxowy charakter, tak więc gracze nie powinni narzekać na liniowość rozgrywki. Gra zostanie wydana 4 kwietnia 2017 roku w edycji na PC i konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Sniper: Ghost Warrior 3 – zwiastun