Słaba sprzedaż Gravity Rush 2. W UK wciąż rządzi GTA 5

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Gravity Rush 2 miało być tytułem, który pozwoli Sony mocnym uderzeniem wejść w 2017 rok. W sumie trudno to było spieprzyć – niezła gra plus odpowiedni marketing równa się sukces. Najwyraźniej zbrakło drugiego czynnika, bo przed premierą o Gravity Rush 2 było ciszej niż przed debiutem odświeżonej pierwszej części. Skutek tego taki, że eksklusive Sony zadebiutowało na cotygodniowej liście najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, dopiero na 16 miejscu.

Zdecydowanie więcej powodów do zadowolenia ma ekipa z Rockstar Games, gdyż już drugi tydzień z rzędu GTA 5 okupuje szczyt listy. Na drugiej pozycji uplasowała się piłka od EA, a pierwszą trójkę zamyka zaliczając spadek o jedno oczko, najlepiej sprzedająca się gra ubiegłego roku – Call of Duty: Infinite Warfare.

Top 10 najlepiej sprzedających się gier ubiegłego tygodnia w Wielkiej Brytanii (od 16 do 21 stycznia):

  1. GTA 5
  2. FIFA 17
  3. Call of Duty: Infinite Warfare
  4. Battlefield 1
  5. Watch Dogs 2
  6. Rocket League
  7. Steep
  8. Forza Horizon 3
  9. Mafia 3
  10. Overwatch

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów