Skybound Games rozpoczęło już pracę nad ostatnim sezonem The Walking Dead

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
The Walking Dead
The Walking Dead

Na początku października dowiedzieliśmy się, że studio Skybound dokończy ostatni sezon przygodówki The Walking Dead. Produkcja była bowiem zagrożona, po tym jak we wrześniu doszło do masowych zwolnień w Telltale Games. Firma na swoim oficjalnym blogu, poinformowała dzisiaj, że już rozpoczęła prace nad grą i w składzie ekipy deweloperskiej znalazło wielu członków pracujących wcześniej nad serią. Wszystko wskazuje na to, że Skybound Games, tak jak wcześniej obiecało, zatrudniło część pracowników zwolnionych we wrześniu przez Telltale Games.

Firma Skybound to nie tylko twórca i wydawca gier, ale także komiksów i seriali, w tym również w uniwersum The Walking Dead. Zdaje się więc, że dzieło Telltale Games nie mogło trafić w lepsze ręce. Możemy więc liczyć na godne zwieńczenie cyklu przygód Clementine.

Źródło: https://www.skybound.com/games/an-update-on-the-final-season-of-telltales-the-walking-dead/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów